sdfas

Başkanın Mesajı

Sevgili Güngörenliler,

Yaşadığımız deneyimler, bizlere maddi ve manevi eğitimin insan ve toplum yaşamı için ne kadar değerli birer unsur olduğunu göstermiştir. Bu farkındalık durumu da kişisel eğitimin neticede toplumsal bir değişime dönüştüğünü göstermektedir. Bu bakımdan eğitim, geleceğe bırakacağımız en kıymetli hazinedir.

Güngören Belediyesi olarak bizler de geleceğe maddi ve manevi eserler bırakmanın çabası içerisindeyiz. Sahip olduğumuz değerleri korumak, bu değerleri çağımızın sunduğu imkânlar ile daha da zenginleştirmek için Bilgi Evlerimizi genişleterek güçlendirmeye devam ediyoruz. Güngören Belediyesi olarak geçmişinin, tarihinin, kültürünün farkında ve geleceği şekillendirecek güce sahip çocuklarımıza en kaliteli eğitimi sunmak için çalışıyoruz, güçlü kadromuzla yeni projeler üretiyoruz.

Güngören Belediyesinin eğitime yönelik projelerinden biri olan Bilgi Evleri, geleceğimizin mimarı olacak çocuklarımızı en iyi biçimde yetiştirme, hedeflerine ulaşmada onlara rehber olma misyonu ile hareket etmektedir. Çünkü Bilgi evlerinde çocuklarımızın ruhen, bedenen ve zihnen gelişmelerine önem veriyoruz. Hayatlarında çok önemli bir devre olan gençliğe ilk adım döneminde, alanlarında yetkin hocalarımız, çocuklarımızın kendilerini keşfetmelerine yardımcı oluyorlar.

Güngören Belediyesi olarak hedefimiz, kendi yeteneklerini keşfeden çocuklarımızın ileride bu özelliklerini geliştirerek bulundukları topluma faydalı bireyler olarak yetişmesine katkı sağlamaktır. Yeni dönemde de bilgi evlerimizin çocuklarımıza ve gençlerimize hayırlı olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimi sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Ş. Yücel KARAMAN

Güngören Belediye Başkanı